Babasının Annesinin Odasının Önüne Masa Çektiği Gören Kız Gerçeği Öğrenince Gözyaşlarına Boğuldu

baba
Paylaş
 

Evlilik çok kutsal bir mertebedir. Evlenerek hayatlarını birleştiren ve hayatlarının sonuna kadar birbirlerine sadık bir şekilde yaşam sürdürmek adına söz veren çiftlerin, vermiş oldukları sözlere sadık kalmaları çok önemli bir noktadır. İşte bu söze sadık kalan Amerikalı Jon ve Marci Newman çifti herkese örnek olacak bir davranış sergiliyor.

Jon ve Marci Newman çiftinin 17 yaşında olan kızı Mackenna’nın Twitter hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaşması ile başladı. Fotoğrafta evli çiftlere yönelik önemli bir mesaj bulunuyordu. 2016 Ekim ayında Marci Newman’a konulan tiroid kanseri teşhisi üzerine Marci radyasyon tedavisine başladı. Bu durumda Marci odasında tek başına kalması ve tedavisine tek olarak devam etmesi gerekiyordu. Fakat eşi Jon Newman Marci’ yi bu süre içerisinde bir an dahi olsa yalnız bırakmadı. Jon akıllı bir davranış sergileyerek hem radyasyonun etkisinden uzak kalmayı başarmış hem de eşini yalnız bırakmamayı başarmıştır.

kiz

Kızları Mackenna Twitter hesabında paylaşmış olduğu fotoğrafın altına şunları not düşmüştü: ‘ Annem odasında tek başına radyasyon tedavisi görürken babam onu yalnız bırakmamak ve hep görebilmek için annemin kapısının önüne masa koydu ve sürekli oradan onu izledi. Bu duruma ağlamadan edemiyorum.’ yazdı. Yaklaşık bir iki hafta önce paylaştığı fotoğrafı paylaştığı günden bu yana yaklaşık 7 bin kişi retweetledi. Marci yaptığı açıklamada ‘ Jon tüm doktor kontrollerine, kan testine ve gireceğim operasyonlara benimle gelmekte. Bu süreçte bana olabildiğine yakın olmaktadır’ dedi. Jon Newman evlilik noktasında vermiş olduğu sözüne sadık kalarak bir an olsun karısının yanından ayrılmamıştır. İşte tüm evlilikler bu şekilde olmalıdır mesajını vermeye çalışmıştır.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

El işleri, iğne oyaları ve lif modelleri paylaşımı yapan hobiler dost sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.