İğne oyası yazma oyaları ve örnekleri 2016

İğne oyası yazma örnekleri
Paylaş
 

Bu yılın modası, yeni ve en çok beğeni toplayan  yazma oyaları ve örneklerini siz sevgili ziyaretçilerimiz için bir araya getirdik. Aradığınız tüm yazma oyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri kendinize, kızınızın çeyizine yapabilir, satışını yaparak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Yazmalar günlük hayatta bayanlar tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. Son dönemde moda olan yazmalardan başta başörtüsü olmak üzere giysiler ve bluzlar da oldukça fazla tercih edilmektedir. Yazma oyaları genç kızların çeyizlerinin vazgeçilmezidir. Tabi ki yazma oyası, yazma danteli olmayan yazma düşünülemez. Bu yüzden bizde sizler için en beğenilen yazma oyaları örneklerini bir araya getirdik ve beğeninize sunuyoruz.

Yazma oyalarının en çok tercih edilenleri iğne oyası yazma oyaları ve tığ işi yazma oyalarıdır. El becerinizi arttırmak için kolay örneklerle başlayıp zamanla daha profesyonel yazma örneklerine başlayabilirsiniz. İğne oyası yazma modelleri daha çok ince işçilik gerektirmektedir.  İğne ile işleme tekniğini çok iyi bilmek gerekir ki oyalar düzgün ve dik dursun. Sitemizde en kolayından en zoruna birçok iğne oyası yazma modelleri bulabilirsiniz.

İğne oyası yazma oyaları ve örnekleri 2016

Yazma kenarları yazmanın rengine uygun renkte ipliklerle yapılmaktadır. Boncuklu iğne oyası  yazma modelleri için uygun boncuklar kullanılmaktadır. Yazma örneği de yine yazmanın desenine uygun olarak seçilmelidir. Renk ve desen uyumu yazmanın daha şık ve güzel olması için önemlidir.

Yazma dantellerinde, üzüm modeli, çiçek motifleri, güller, kurdele ve fiyonk örnekleri tığ işi yazma oyası modellerinden bazılarıdır. Tığ işi yazma oyaları, iğne oyası yazma kenarlarından daha kolaydır.

Yeni iğne oyası yazma modelleri ile çeyiz sandıklarınız daha da zenginleşecek…

Her genç kızın çeyizinde renk renk, desen desen yazmalar bulunur. Nişan ve söz bohçalarının vazgeçilmezidir yazmalar. İğne oyalı yazmalar, tığ işi yazmalar zengin çeşitleriyle çeyizleri renklendirip güzelleştirirler.

Aile büyükleriniz için yapacağınız kenar oyalı yazmalar onları çok mutlu edecektir. Çünkü yazmalar her dönemde revaçta olmuştur ve herkes hayatı boyunca mutlaka yazma kullanmıştır ve kullanmaktadır.

Sizde sitemizdeki yazma kenarı oyalarından seçin ve çeşit çeşit işleyin. Hem kendinizin hem de sevdiklerinizin başını renklendirin.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Bunlar da ilginizi çekebilir

El işleri, iğne oyaları ve lif modelleri paylaşımı yapan hobiler dost sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.