Lise İçin 10 Havalı Saç Modelleri

Lise Saç Modelleri
Paylaş
 

Okul için lise saç modelleri ile karşınızdayız. Birbirinden güzel lise saç modelleri, şekilleri arasından beğendiğiniz model ile okula gitmeye ne dersiniz?

Lise için saç modeli bulmak aslında zor değil. Önemli olan saç yapınızın nasıl olduğunu bilmeniz gerektiğidir. Uzun saçlar, kısa saçlar, kıvırcık saçlar, dalgalı saçlar, düz saçlar, kalın telli ve ince telli saçlar olmak üzere birçok saç çeşidi vardır. Lise için hem rahat kullanılabilecek hem de dikkat çekecek modeller işte burada;

                1-) Örgülü saç modeli ile lise saç modelleri daha güzel

Örgülü saç modeli

Örgü saç modeli, sezonun en moda saç stilleri arasında yer alıyor. Örgü saç modeli lise için kolaylıkla tercih edilebilir. Balık sırtı veya düz örgü sayesinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

                2-) At kuyruğu modeli sayesinde çekici olun

At kuyruğu saç modeli

At kuyruğu modeli, daha çok ince ve uzun saç telleri olan kişilere yönelik bir modeldir. Çünkü kalın telli saçlar saçların tepede at kuyruğu olarak kalmasını engeller ve saç ağırlığı yüzünden aşağı kayar. Bu durumda ince telli saçı olanların bu modeli tercih etmeleri daha doğru olacaktır.

                3-) Sportif saç modelleri ile özgürlüğü hissedin

Spor saç modeli

Hep saçınızı toplamak, hem de topladıktan sonraki dağınıklığı ortadan kaldırmak istiyorsanız, örgülü at kuyruğu modelini saçınızda tercih edebilirsiniz.

                4-) Dalgalı saçlar ile farkındalık meydana getirin

Dalgalı saç modeli

Dalgalı saçlara sahipseniz ve çılgınlığınızı onlarla göstermeyi seviyorsanız, serbest bırakarak anı yaşayabilirsiniz.

                5-) Düz ve klasik saçlar ile sadeliği yakalayın

Klasik saçlar

Kendiliğinden düz olan veya bir makine sayesinde düzleştirilmiş olan saçlar ile yüz hatlarınızı meydana getirin. Bu saç sitili, her saç kesimine uygundur.

                6-) Dikkatleri çekmek için ilgi çeken modeller tasarlayın!

İgli çeken saç modelleri

Popülaritenizi arttırabilecek modelleri inceleyerek kendinize bir tarz edinin. Bu örnekte olduğu gibi yapılan saç modelleri ile sıra dışı bir görünüm kazanabilirsiniz.

                7-) Kahkülleri ortadan kaldırın

Kahküllü saçlar

Eğer kahkülleriniz varsa ve onların yüzünüzü kapattığını düşünüyorsanız, saçlarınızı düzleştirip, kahküllerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için farklı tokalar size yardımcı olacaktır.

                😎 Kısa saç toplama tekniklerini deneyin!

Kısa saç toplama

Saçları sezonun modasına uygun olarak kısa kesimli modele sahip olan kızlar, saçlarını küçük de olsa toplayabilirler. Saç toplamak için illa ki saçların uzun olması söz konusu olamaz.

                9-) Modern görünümler ile kendinizi öne çıkarın

Modern saçlar

Hem temiz hem de modern görünümlü saç modelleri ile kendinizi öne çıkarabilirsiniz. Toplanan saçlar, sıkılaştırılmadan tekrar toka içinden geçirilir ve resimdeki model elde edilir.

                10-) Sıra dışı lise saç modelleri ile kendinizi gösterin

Örgülü saçlar

Her zaman klasik modeller saçlar için tercih edilecek diye bir kural bulunmuyor. Bu durumu değiştirmek tamamen sizin elinizde. Farklı tarzda yapabileceğiniz saç modelleri sayesinde siz de kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Lise saç modelleri arasında bir çok model bulunduğundan en çok beğendiğimiz modelleri ekledik. Okul saç modelleri ve yapılışları konusuna da göz atmayı unutmayın.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

El işleri, iğne oyaları ve lif modelleri paylaşımı yapan hobiler dost sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.